Jestem absolwentem Wydziału Psychologii SWPS. Bezpośrednio po studiach przez pięć lat pracowałem naukowo i dydaktycznie w Zakładzie Psychologii Medycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kolejne pięć lat przepracowałem jako psycholog w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych Szpitala MSW w Otwocku, gdzie prowadziłem psychoterapię indywidualną, grupową oraz warsztaty psychoedukacyjne.

W swojej pracy terapeutycznej posługuję się podejściem poznawczo-behawioralnym oraz terapią schematu. Mam duże doświadczenie w pracy z osobami, które doświadczyły zdarzeń traumatycznych. Zajmuję się problemami związanymi z lękiem, samooceną oraz trudnościami w relacjach. Często trafiają do mnie również osoby, które doświadczały w dzieciństwie przemocy i/lub wychowywały się w rodzinach z problemem alkoholowym.

W Integralu prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. Nie boję się pracy z osobami mało zmotywowanymi.

Prywatnie jestem miłośnikiem wody i komputerów. Wakacje lubię spędzać na żaglach bądź w kajaku. Dużo jeżdżę też na rowerze. W wolnym czasie prowadzę bloga psychoedukacyjnego Psychowiedza.

Zadzwoń do Przemka

Zadzwoń do Przemka

+48 602 331 719

Napisz do Przemka

Napisz do Przemka

Przemek Mućko

Updated on 2015-04-11T16:03:34+00:00, by Przemek Mućko.