Jestem absolwentką Wydziału Psychologii SWPS w Warszawie. Ukończyłam szkolenie psychoterapeutyczne osób dorosłych w nurcie poznawczo – behawioralnym (CTPB we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre) oraz szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo – behawioralnej dzieci i młodzieży (CBT). Aktualnie przygotowuję się do uzyskania certyfikatu Terapeuty Schematu. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPiB).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w:
• Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Warszawie (kilkuletnia praktyka prywatna)
• Niepublicznych Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych
• Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie na Oddziale Psychiatrii Wieku Rozwojowego,
• Ośrodku Wspomagania Rodziny (przy Domu Dziecka nr 10 w Warszawie),
• Akademickim Centrum Psychoterapii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej,
W Poradni Integral prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci i młodzieży oraz konsultacje wychowawcze i poradnictwo psychologiczne.

Pomagam osobom dorosłym doświadczającym:
• zaburzeń lękowych (min. OCD, zaburzenia lękowe uogólnione, fobie, napady lęku panicznego, lęk o zdrowie)
• zaburzeń nastroju (min. depresja, dystymia)
• trudności w zbudowaniu satysfakcjonujących relacji, borykających się z niską lub niestabilną samooceną, przeżywających emocje z którymi samodzielnie trudno jest sobie poradzić;

Prowadzę psychoterapię dzieci (od 6 r.ż.) i młodzieży, obejmującą trudności w radzeniu sobie z emocjami, relacjami rówieśniczymi, niską samooceną, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi (min. zab.obsesyjno-kompulsyjne, lęk społeczny, uogólniony, separacyjny) oraz zaburzeniami adaptacyjnymi (mogącymi się pojawić na skutek narażenia na stresor psychospołeczny).
Poza pracą kliniczną, współpracuję przy filmowych projektach psychoedukacyjnych ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Warszawie (www.nhef.pl).
Wolny czas zwykle spędzam aktywnie – biegam, ćwiczę jogę, jeżdżę na rowerze. Lubię też oglądać filmy, czytać książki, gotować i grać w planszówki.

Prowadzę konsultacje w języku angielskim.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Zadzwoń do Asi

Zadzwoń do Asi

+48 500 659 692

Napisz do Asi

Napisz do Asi

Joanna Giereło

Updated on 2016-06-10T10:01:41+00:00, by Przemek Mućko.