Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Ukończyłam czteroletnie szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej organizowane przez Centrum Terapii Poznawczo–Behawioralnej we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre. Dodatkowo ukończyłam szkolenia m.in. roczne szkolenie z zakresu psychoterapii systemowej rodzin, małżeństw i par w Grupie Synapsis, jak również dodatkowe szkolenia z Terapii Schematu odnoszącej się do głębokich warstw osobowości. Dodatkowo uczestniczę w akredytowanym kursie Practitioner Coach Diploma – Accredited Practitioner Coach ECI w szkole Noble Manhattan Coaching LTD.

Poza stałym prowadzeniem psychoterapii osób dorosłych od wielu lat, przez sześć lat pracowałam w Ośrodku Pomocy Psychologicznej Rodzinie – Stowarzyszeniu Aslan, gdzie prowadziłam indywidualną i grupową terapię młodzieży i młodych dorosłych. Współpracowałam również z wieloma szkołami i szpitalami m.in. Szpitalem Bielańskim, a także z Wojewódzkim Szpitalem Chirurgii Urazowej Św. Anny.

Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem: zaburzeń lękowych (w tym fobii społecznej, napadów paniki, lęku uogólnionego), zaburzeń nastroju, zaburzeń jedzenia (anoreksja, bulimia), zaburzeń osobowości. Wspieram osoby z niską samooceną, mające trudności w wyrażaniu emocji, znajdujące się w kryzysie. Moja praca terapeutyczna jest poddawana stałej superwizji.

Wolny czas spędzam z rodziną, przyjaciółmi, w kinie. Nie wyobrażam sobie dnia bez spotkania z ważnymi dla mnie osobami. Wierzę że to udane relacje budują nas jako ludzi.

Zadzwoń do Izy G.

Zadzwoń do Izy G.

+48 606 571 277

Napisz do Izy G.

Napisz do Izy G.

Iza Gołębiewska

Updated on 2016-06-10T09:00:31+00:00, by Przemek Mućko.